Kontynuacja książki w formie wideo:

www.rewelacyjne.info

Personal Note (Co dalej?)

Wziąłem sobie na wieczór dwa Zolafreny. Może jutro będzie lepiej. Miejmy nadzieję. Samobójstwa popełniać nie będę, więc co najwyżej mogę się wyalienować na tyle, że wszyscy będą mnie traktowali jak świra. Ponadto, jeśli bym się publicznie ujawnił, że jestem chory, to nie mógłbym jeździć samochodem, nie mówiąc już o strzelaniu na strzelnicy.

Pomarzyć bym sobie mógł. Ciekawe jak bym sobie poradził w życiu jeśli wszyscy dookoła by wiedzieli z kim mają do czynienia. W sumie byłoby całkiem fajnie, ale z drugiej strony chyba bym się stał z czasem bardzo samotny.

 

 

Ciekawy jestem ilu znajomych przestało by chcieć mieć cokolwiek ze mną wspólnego. W sumie i tak się do większości moich znajomych nie odzywałem mniej więcej od trzech lat, więc wielkiej różnicy by chyba nie było.

Ostatecznie zawsze mogę się ujawnić z tym co mi dolega, ale póki co, jeszcze walczę. Jeszcze mam wystarczająco dużo siły, żeby stawić czoła przeciwnościom losu. Chyba mi już lęk przechodzi, bo zacząłem myśleć pozytywnie. A już myślałem, że upodobnię swój los do losu mojej cioci. Zmarnowała się dziewczyna... A podobno była w młodości bardzo zdolna...

Komentarze

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


POLECANY KAWAŁEK:

Hevia - Si la nieve


 

 

 

 

 

 

U KosyDirect Computers
naprawa komputerów poznańanteny yagi
Strony Internetowe

Ta strona używa ciasteczek... Możesz w razie czego zmienić ustawienia swojej przeglądarki.